grandma | KAHVE
Bakery, Artisan Bakery, Fırın, Ekşi Maya ekmek, artisan bread, bread, ekmek, cafe, kahve, coffee, nişantaşı, mekan, yeme içme, kek, pasta, teşvikiye
15665
page,page-id-15665,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,_masterslider,_msp_version_2.9.8,ajax_updown,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive
 

KAHVE

grandmas

Yediklerimiz kadar içtiklerimizin de önemli olduğunu düşünüyoruz.

 

Espresso bazlı kahvelerimizi, dünyanın farklı bölgelerden aldığımız çekirdek karışımlarından oluşturuyoruz. Bu  karışımların içeriklerini, mevsimsel olarak değiştiriyoruz. Filtre kahvelerimiz, karışım değil, tek menşeili çekirdekten üretiliyor. Kahveleri kavurma işlemine çok önem veriyoruz. Çekirdekleri yakmadan, mümkün olduğunca kahvenin tadını en güzel alacağımız oranda kavuruyoruz.

Baristalar ve Hazırlık

Baristalarımız daha iyi ve mükemmele yakın tadı yakalamak için eğitimden geçiyor. Müşterilerimizin yaptığı yorumlar baristalarımız tarafından değerlendiriliyor. Gerçek kahve tadının yakalanabilmesi için krema, şurup ve yapay tadlandırıcılar önermiyoruz. Kahvesiyle süt tercih eden müşterilerimiz için günlük süt sunuyoruz.

 

La Marzocco makineleri kullanıyoruz.

Espresso makineleri denildiğinde tüm dünyada ilk akla gelen La Marzocco‘yu tercih ettik. Kahvenin kavrulması ve çekilmesi kadar makine bakımının önemli olduğunun farkındayız.

_MG_6670
kahve1
aa

Kahve opsiyonları

Espresso, Americano, Macchiato, Cappuccino, Latte, filtre kahve ve buzlu kahve seçeneklerimiz var. Türk kahvesi de bir diğer seçeneğimiz.